Sobota, 20 Lipiec 2024 r. Czesława, Małgorzaty
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Pierwsze sportowe wydarzenie na Stadionie Narodowym
autor: Lukas Nazdraczew, źródło: Red Bull Photofiles
~03-02-2011; 16:01

Red Bull X-Fighters na Stadionie Narodowym?

Z najnowszych wiadomości wynika, że planowana już w sierpniu runda Red Bull X-Fighters może się odbyć na nowo powstałym Stadionie Narodowym!

Fakty mówią same za siebie. Ostatnią imprezą na Stadionie XX-lecia były właśnie zawody Red Bull X-Fighters, które zamknęły długą tradycję zawodów rozgrywanych na tym obiekcie. Było to w 2008 roku, a dwa lata później Taddy Błażusiak oraz Ronnie Renner urządzili rajd na nowo budowanym obiekcie. Wszystko to łączy się w logiczną całość, wskazując na to że pierwszą imprezą rozegraną na Stadionie Narodowym będzie najbardziej prestiżowa impreza FMX.

Daria Kulińska z Narodowego Centrum Sportu obiecała, że już niebawem wszystko się wyjaśni. Do tego czasu bliższe informacje na ten temat są pilnie strzeżoną tajemnicą. Jednak wszystkie przesłanki wskazują na to, że to motocykliści jako pierwsi opanują narodowy obiekt, a my jesteśmy jak najbardziej za! A wy?


 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym