Sobota, 20 Lipiec 2024 r. Czesława, Małgorzaty
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
KTM marzeń w dwóch wariantach
~23-03-2011; 14:00

KTM - marzenia w dwóch wariantach

Ciągłe dążenie do doskonałości przez producentów motocykli sprawia, że możemy jeździć coraz lepszymi pojazdami. Zanim to jednak następuje musi powstać pomysł, szkic i prototyp.

Z wielką ciekawością zawsze śledzimy prototypowe projekty motocykli, które czasem wchodzą do produkcji, ale na ogól pozostają w sferze marzeń. Na stronie Simkom pojawiły się niedawno dwa takie marzenia, które mają duże szanse na powodzenie.

Chodzi o dwa modele KTM, pierwszy to enduro, a drugi supermoto. Oba bazują na znanych seriach jak SX, czy choćby Duke. Agresywne wzornictwo wygląda niesamowicie, podobnie jak poszczególne elementy jednośladów. Bardzo kusząco wygląda napis 990 na modelu supermoto, który zapewne zdradza pojemność maszyn. Natomiast w wersji enduro w oczy rzuca się masywny wydech Akrapovic oraz terenowe opony. Oj można się rozmarzyć patrząc na oba modele... 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Honda SH300i - Moda na skuter
Test skutera Honda SH300i w iście "bondowskim" stylu. Zobacz jak miejski pojazd Hondy spisał się podczas naszych jazd.  »
Aprilia Shiver i Triumph Street Triple - uliczny dreszcz
O tytuł ulicznego rozrabiaki ubiegają się Aprilia Shiver oraz Triumph Street Triple. Wyposażone w akcesoryjne wydechy maszyny nieźle nastraszyły mieszkańców stolicy.  »
Dziennikarz Bikers.pl ratuje świat
Jak się okazało, redaktor Tomek "Zimek" Zimiński w rzeczywistości nazywa się Eustachy Morowiec i prowadzi podwójne życie. Kamery przemysłowe zarejestrowały jego tajne działania, gdy dosiadając Triumpha Rocketa III staje się superbohaterem! »
REKLAMA