Sobota, 20 Sierpieďż˝ 2022 r. Bernarda, Samuela
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Industrial według Calvina Kleina
~09-03-2010; 12:11

Industrial według Calvina Kleina

Znani projektanci mody niejednokrotnie wykorzystywali jednoślady podczas prezentacji swoich najnowszych kolekcji. W przypadku kolekcji wiosennej Calvina Kleina futurystyczne moto doskonale wpasowało się w całość kolekcji.
Najnowsza kolekcja Calvin Klein została zaprezentowana w dość futurystycznej formie i industrialnych tonach kolorystycznych. Cała gama została zaprojektowana przez Karla Tempera, natomiast sesją fotograficzną zajął się Craig McDean, który za miejsce do zdjęć wybrał Los Angeles.

Twórca sesji, żeby nieco ożywić nudnawą oprawę wzbogacił kadry o ujęcia z motocyklami, które przewijają się poszczególnych ujęciach, nadając jeszcze bardziej futurystycznego wyglądu kolekcji CK. 
Tekst: J. Alaborski
 

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA