Poniedzia�ek, 11 Grudzie� 2023 r. Damazego, Waldemara
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Strona Shoei w końcu po polsku
~17-06-2010; 18:18

Strona Shoei w końcu po polsku

Powstała strona internetowa SHOEI w języku polskim. Do tej pory można było korzystać tylko ze strony europejskiej w języku angielskim.

Na stronie www.shoei-europe.pl znajdziecie nie tylko katalog ze wszystkimi modelami 2010, książkę techniczną SHOEI w języku polskim, gdzie oprócz historii i zasad prawidłowego użytkowania i konserwowania kasku jest też dokładny opis z czego i jak zrobiony jest każdy SHOEI, ale także listę wszystkich polskich zawodników wspieranych przez japońską markę wraz ze zdjęciami i najważniejszymi informacjami o ich karierze. Dowiecie się, że motocykliści Orlen Team'u (Jacek Czachor, Marek Dąbrowski i Jakub Przygoński) wybrali kaski VFX-W, a czołówka zawodników WMMP ściga się w kasku X-Spirit II.

Na polskiej stronie SHOEI znajdziecie także adresy i kontakty do wszystkich dealerów w całym kraju oraz kontakt do biura SHOEI Polska gdzie zawsze możecie liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie napraw, serwisu i wymiany elementów w Waszym kasku.

Jest także lista najbliższych imprez gdzie skorzystać z serwisu SHOEI i gdzie istnieje możliwość testowania wszystkich modeli kolekcji SHOEI 2010. Są też ciekawe filmy i zdjęcia dotyczące japońskiej marki. Niebawem zostaną dodane specyfikacje techniczne każdego kasku oraz instrukcje użytkowania.

Zapraszamy wszystkich na www.shoei-europe.pl 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA