Poniedzia�ek, 11 Grudzie� 2023 r. Damazego, Waldemara
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Fun&Safety Honda
~02-07-2010; 12:28

Fun&Safety z Hondą, czyli Motocyklowa Szkoła Jazdy

Honda Poland, przy współpracy z Motocyklową Szkołą Jazdy „ProMotor”, zaprasza posiadaczy motocykli wszystkich marek na kolejną imprezę Fun & Safety oraz pierwszą rundę Pucharów markowych Hondy.
W ramach programu szkolenia „Honda ProMotor”, w dniach 10-11 lipca 2010, na torze kartingowym w Lublinie - w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów – każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności siebie na motocyklu.

Zarówno pierwszy jak i drugi dzień imprezy rozpoczynamy instruktażem, zapoznaniem się z torem, a następnie szkoleniem teoretycznym. Każdy z uczestników, W ciągu całego dnia każdy z uczestników będzie mógł odbyć kilka 20-minutowych sesji treningowych na torze, po zakończeniu których instruktorzy ProMotor będą udzielać porad oraz omawiać błędy.

W przerwach między jazdami treningowych uczestnicy będą mogli oglądać przejazdy kwalifikacyjne zawodników startujących w pucharach markowych Hondy, a w niedzielę 11 lipca – wyścigi CBR125R CUP oraz HORNET CUP.

Poza tym uczestnikom oferujemy:
- fachową pomoc techniczną dotycząca np. prawidłowego ustawienia zawieszeń w motocyklu
- wykłady z budowy oraz zasad działania podstawowych elementów motocykla (np. sprzęgła, zawieszenia)
- doradztwo z zakresu szczegółowych aspektów prawa o ruchu drogowym dotyczących jazdy motocyklem
- testy systemu C-ABS wykorzystywanego w motocyklach Hondy
- testy symulatora jazdy Hondy
- spotkania z zawodnikami startującymi na motocyklach Hondy
- catering na miejscu imprezy

Koszt szkolenia za jeden dzień to:
50 zł dla uczestników na motocyklach Hondy
100 zł dla uczestników na motocyklach innych marek

Zaproszenia oraz szczegóły dotyczące imprezy Fun & Safety dostępne są u dealerów Hondy.

Ze względu na konieczność zapewnienia dobrych warunków do treningów oraz spełnienia zasad bezpieczeństwa, ilość uczestników jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA