Czwartek, 20 Styczeďż˝ 2022 r. Sebastiana, Fabiana
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
IV Runda MMP - Żar tropików_main2
autor: J. Alaborski
~19-08-2010; 10:56

Motocykle ponownie na Torze "Poznań"

Po udanych zawodach motocyklowych na Tor "Poznań" – Automobilklub Wielkopolski, ponownie wracają zawodnicy. Od 19 do 22 sierpnia rozegrana zostaną zawody wszystkich klas.
Ciąg dalszy...

Niewielkie różnice punktowe między zawodnikami są w klasie Rookie 1000. Czołówka wygląda następująco: 1. Klaudiusz Iciek (niezrzeszony) – 81, 2. Krzysztof Kubiś (A. rzeszowski) – 75, 3. Paweł Żuralski (A. Wielkopolski) – 63.

Jak zwykle bardzo ciekawie jest w rywalizacji o puchary markowe. W pucharze Honda CBR prowadzi Martin Borkowski (A. Wielkopolski) – 40, przed Marcinem Matysiakiem (A. Wielkopolski) – 38 i Przemysławem Piastowskim (LTK Wyczół) – 35.

Z kolei w pucharze Honda Hornet liderem jest Krzysztof Depta (niezrzeszony) – 45, a dwa następne miejsca zajmują: 2. Kamil Streżyński (niezrzeszony) – 35, 3. Rafał Mazurkiewicz (niezrzeszony) – 33.
W pucharze BMW prowadzi Waldemar Chełkowski (A. Wielkopolski) – 100 pkt., który wyprzedza Piotra Górkę (Bałtyk Gdynia) – 56 i Jerzego Bergera (AMK Gliwice) – 54.Wyrównana stawka jest w pucharze Suzuki 600. Krzysztof Konarzewski (A. Polski) i Sławomir Maszczak (niezrzeszony) zgromadzili po 41 pkt, a trzeci w klasyfikacji Grzegorz Pasik (niezrzeszony).ma na swoim koncie 30 pkt.

Z kolei w pucharze Suzuki 1000 liderem jest Radosław Gapski (A. Wielkopolski) – 50 pkt., który wygrał dwie poprzednie rundy. A kolejne miejsca zajmują: 2. Marcin Myszkowski (niezrzeszony) – 29, 3. Tomasz Kotula (niezrzeszony) – 27.

W piątek 20 sierpnia od godziny 12.45 kwalifikacje, a w sobotę 21 sierpnia od rana kolejne kwalifikacje, a od godziny 13.45 – wyścigi. W niedzielę wyścigi od godziny 10.45.


Tekst: jjppoprzednia 1 2 następna

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA