Poniedzia�ek, 24 Stycze� 2022 r. Felicji, Tymoteusza
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Shoei Pinlock fotochromatyczny
~27-08-2010; 11:07

Pinlock fotochromatyczny już jest!

Pinlock fotochromatyczny jest już dostępny u autoryzowanych dealerów SHOEI. Pinlock fotochromatyczny zmienia kolor z jasnego na ciemny w kilka sekund, w zależności od warunków pogodowych.
Kiedy świeci słońce Pinlock jest ciemny i działa jak dark smoke (przyciemnia i ogranicza rażenie promieniami słonecznymi). W momencie kiedy słońce zachodzi
Pinlock staje się w kilka sekund jasny i nie ogranicza w żaden sposób widoczności.

Jak działa Pinlock nie trzeba wyjaśniać. Jest to najlepszy system przeciw parowaniu wizjera w kasku. Składa się on z tworzywa sztucznego pochłaniającego wilgoć, uszczelki silikonowej zapewniającej ścisłe przyleganie Pinlock'a do wizjera i spinek montowanych w wizjerze, dzięki którym zakładanie i zdejmowanie Pinlock'a jest bardzo łatwe. 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA