Czwartek, 20 Styczeďż˝ 2022 r. Sebastiana, Fabiana
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
V Runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski_21
autor: J. Alaborski, źródło: Bikers.pl
~16-09-2010; 10:27

Przed ostatnią rundą i spełnionym marzeniem

Finisz tegorocznej rywalizacji motocyklistów zapowiada się pasjonująco. Już w najbliższy weekend najlepsi polscy motocykliści przyjadą do Poznania na ostatnią rundę motocyklowych zawodów.
Ciąg dalszy...


W klasie Rookie 1000 jeszcze wszystko się może zdarzyć. Liderem jest Krzysztof Kubiś (A. Rzeszowski – Suzuki GSX-R1000) – 87,5 pkt., a za nim plasują się Klaudiusz Iciek (niezrzeszony – Kawasaki ZX10R) – 81 pkt. i Paweł uralski (A. Wielkopolski – Suzuki GSX-R1000) – 73 pkt.


W pucharach markowych sytuacja także jest ciekawa. W klasie Honda CBR czołówka wygląda następująco: 1. Przemysław Piastowski (LKT Wyczół) – 80 pkt., 2. Wojciech Wróbel (AMK Gliwice) – 72 pkt., 3. Marcin Matysiak (A. Wielkopolski) – 70 pkt. W klasie Honda Hornet bliski tytułu jest Krzysztof Depta (niezrzeszony) – 95 pkt. Za nim plasują się: 2. Kamil Streżyński (A. Polski) – 75 pkt., 3. Rafał Mazurkiewicz (niezrzeszony) – 49 pkt., 4. Tomasz Wardak (A. Wielkopolski) – 48 pkt.
W klasie BMW tytuł wywalczył już Waldemar Chełkowski (A. Wielkopolski), który wygrał wszystkie dotychczasowe rundy i zgromadził 150 pkt. Za jego plecami trwa walka o pozostałe miejsca na podium. Na razie drugi jest Bartosz Łysoniewski (Bałtyk Gdynia) – 81, a trzeci Marcin Małecki (A. Wielkopolski) – 76.
W klasie Suzuki 600 liderem jest Krzysztof Konarzewski (A. Polski) – 81, wyprzedzając Sławomira Maszczaka (niezrzeszony) – 69 i Grzegorza Pasika (niezrzeszony) – 54. Natomiast w klasie Suzuki 1000 triumfatorem jest już Radosław Gapski (A. Wielkopolski), ktory ma na koncie 99 pkt. Za nim trwa walka o kolejne lokaty: 2. Marcin Purtak (A. Krakowski) – 59, 3. Arkadiusz Michalski (AMK Tarnów) – 56.


Tekst: jjp

poprzednia 1 2 3 następna

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA