Wtorek, 25 Styczeďż˝ 2022 r. Miłosza, Pawła
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Shoei Qwest
~22-09-2010; 13:36

Nowości od SHOEI

Od dłuższego czasu kaski firmy Shoei są na naszym rynku bardzo popularne. Producent nie spoczywaj jednak na laurach i dołożył do swojej oferty model Qwest, który właśnie trafił do sprzedaży.

Nowy model SHOEI na 2011 r - Qwest jest już znany od 1 lipca i już od zeszłego tygodnia dostępny u Autoryzowanych Dealerów tej japońskiej marki (www.shoei-europe.pl)
Oprócz nowego Qwest'a Dealerzy SHOEI posiadają już w swoich sklepach nowe malowania kasków integralnych: XR-1100 Enigma, El Capitan, Conqueror.


Oficjalna prezentacja nowości na 2011 będzie miała miejsce podczas październikowych targów Intermot w Kolonii (06-10.10.2010r.)


Zapraszamy na stoisko SHOEI: hala 7.1, wejście D Nr.10
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA