Niedziela, 26 Czerwiec 2022 r. Jana, Pawła
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
CR&S DUU
~12-10-2010; 12:41

Diabelski custom w seryjnej prokukcji

CR&S jest firmą customową z Mediolanu założoną przez Roberto Crepaldi. Założeniem marki jest tworzenie super nowoczesnych i oryginalnych maszyn dla wyselekcjonowanego grona odbiorców. Czyli dla tych, kogo będzie na nie stać.

W 2009 ROKU na targach EICMA chłopcy zaprezentowali prototyp maszyny CR&S DUU. Motocykl zdumiewał przede wszystkim swoim niespotykanym, mrocznym wyglądem. Celem firmy było wprowadzenie tej maszyny do seryjnej produkcji.W 2010 roku na EICMA CR&S DUU zostanie zaprezentowany w wersji gotowej do produkcji. Pojawi się w dwóch wersjach: z podwójnym i pojedynczym siedzeniem. Dodatkowo jest wyposażony w najlepsze podzespoły, jak opony Pirelli, czy hamulce Brembo. Napędza go dwucylindrowy silnik S&S „X-Wedge” o pojemności 1916 ccm. Dodajmy, że doskonale wkomponowuje się w wygląd motocykla. Firmie CR&S zależało na tym, aby motocykl zachował europejski wygląd oraz charakter.Crepaldi zdradził, że na 2011 rok ma już zamówienia na ok. 130 sztuk tego CR&S DUU.

Agnieszka Hasik
źródło: Bikers.pl 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA