Niedziela, 26 Czerwiec 2022 r. Jana, Pawła
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
BMW i Indie
~29-10-2010; 14:19

BMW Motorrad podbija Indie

Po pomyślnym wprowadzeniu na rynek swoich samochodów na rozwijających się rynkach Azji, BMW myśli o poszerzeniu oferty także o motocykle.


Modele, które jako pierwsze trafią do salonów w New Delhi, Mumbai i Bangalore, to na pewno S1000RR oraz maszyny ze streetowej serii R & K. Motocykle będą importowane bezpośrednio z fabryki koło Berlina.

Firma uważa, że Indie to młody rynek, w który warto zainwestować. Samochody tej marki już dziś cieszą się w Azji Zachodniej dużym powodzeniem. Hendrik von Kuenheim, główny dyrektor BMW Motorrad ma nadzieję, że motocykle powtórzą sukces czterokołowych braci.

Nadzieja jest nie bezpodstawna, ponieważ także inne marki dostrzegły potencjał nowego rynku. Brembo, Yamaha, Honda, Royal Enfield oraz KTM stawiają pierwsze kroki na indyjskim terenie.Agnieszka Hasik
źródło: Bikers.pl

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA