Poniedzia�ek, 11 Grudzie� 2023 r. Damazego, Waldemara
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Przyczepa kampingowa
~15-11-2010; 13:07

Przenośny dom dla motocykla

Co ma zrobić motocyklista, gdy nie może dosiąść swojej maszyny, a nie chce się z nią rozstawać, na przykład podczas podróży? Oto sposób, aby mieć zawsze przy sobie ukochane dwa kółka.

Firma RollinBike zbudowała przyczepę kampingową, przystosowaną do transportu motocykli. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają pecha wracać ze zlotu w deszczu.

Ukochany jednoślad ma w środku swoją własną przestrzeń. Dzięki pomysłowym mocowaniom ma zapewnioną stabilność podczas jazdy. Bardzo ciekawy jest sposób ładowania jednośladu do przyczepy.

Efekt działania przyczepy możecie obejrzeć na filmie poniżej.Agnieszka Hasik
źródło: Bikers.pl
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

3 komentarzy
Trochę czasu i  2010-11-25 14:15
~janek
na pewno kampery będą u nas popularne. A taki... sweet.
Ja też!  2010-11-16 09:08
~MF
Razem z przyczepa :)
FAJNE:)  2010-11-15 23:44
~troll
Chce takie coś na gwiazdkę:D

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA