Sobota, 20 Lipiec 2024 r. Czesława, Małgorzaty
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Motośnieżynka 2010
~17-11-2010; 14:06

Motośnieżka 2010

Już 4 grudnia 2010 o godz. 18:00 w Club House Invaders MC w Bytomiu przy ulicy Brzezińskiej 27 rozpocznie się II edycja imprezy Motośnieżka.Dla wielu motocyklistów grudzień to koniec sezonu na jazdę, ale my jesteśmy innego zdania. W wielu z nas tli się iskra sezonu i mamy ochotę podczas mroźnych dni poczuć klimat zlotów, które odbywały się z sezonie letnim.

Impreza ma charakter charytatywny. Całkowity zysk zostanie przekazany dla Polskiego Stowarzyszenia Motocyklistów, z przeznaczeniem na leczenie Lenki Ziółkowskiej. Nie po raz pierwszy motocykliści okazują się twardymi facetami o miękkich sercach. Tym razem pomogą dziewczynce, cierpiącej na bardzo rzadką chorobę – zespół Cantrella. Po urodzeniu stwierdzono u niej rozszczep nosa ze spłaszczoną nasadą, rozszczep wargi górnej, anomalia prawej małżowiny usznej, anomalia stopy prawej i podudzia, brak gałek ocznych, oraz wiele innych drobnych wad. Lenka okazała się bardzo dzielną dziewczynką i pomimo wielu przeciwności losu udało się jej utrzymać przy życiu. Dziś po wielu operacjach staje się coraz bardziej radosna i żywotna. Pragniemy zrobić dla niej tyle ile tylko będziemy mogli.

Lena bardzo szybko pokonuje liczne trudności, zadziwiając przy tym lekarzy swoją determinacja i chęcią życia. Czeka ją jeszcze długa droga, wiele operacji i zabiegów, podczas których Lenka będzie wymagała intensywnej rehabilitacji. Wszystko po to aby mogła, jak każdy z nas, czerpać z życia to, czego tylko zapragnie, być może będzie to kiedyś jazda motocyklem.

Więcej informacji dotyczących pomocy Lence przez motocyklistów, oraz o niej samej znajdziecie Państwo na stronach www.ewo.org.pl , www.pomozlence.pl

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA