Czwartek, 20 Styczeďż˝ 2022 r. Sebastiana, Fabiana
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
R1 Five Continentals
~23-11-2010; 22:34

Słoneczna Yamaha R1 sprzedana na aukcji

Ten wyjątkowy model R1 został stworzony z myślą o szczytnym celu. Dochód z jego sprzedaży ma zasilić konto fundacji Riders for Health, która wspiera ubogą ludność Afryki.
Malowanie motocykla nawiązuje do grafik „Five Continents” na kaskach AGV, które nosił Valentino Rossi. Pięcioramienna gwiazda ma symbolizować pięć kontynentów, razem z księżycem tworzą logo Rossi`ego. Grafika została stworzona przez artystę Aldo Drudi. Na motocyklu znalazł się także autograf Valentino.Ta Yamaha R1 zdecydowaną kolorystyką oraz sławnym malowaniem niewątpliwie przyciąga spojrzenia. Szczęśliwy posiadacz na pewno będzie miał sporo frajdy. R1 została zlicytowana na aukcji w Los Angeles.Agnieszka Hasik
źródło: Bikers.pl

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA