Poniedzia�ek, 17 Stycze� 2022 r. Antoniego, Jana
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Bike EXIF 2011
~29-11-2010; 11:27

Trzynastka najpiękniejszych

Po raz pierwszy Bike EXIF zgromadziło w jednym miejscu trzynaście najpiękniejszych motocykli świata w jednym miejscu. To gratka dla fanów historii oraz retro bike`ów .

Bike EXIF 2011 Motorcycle Calendar to unikatowe wydanie kalendarza, które łączy najwyższą jakość fotografii z miłością do motocykli.

Prawdopodobnie znacie większość z firm customowych, których dzieła zostały sfotografowane. Wśród nich znajdują się Wrenchmonkees, Falcon Motorcycles, Deus Ex Machina, Hammarhead Industries oraz Ritmo Sereno.

Kalendarz został wydany w formie książkowej o wymiarach 20x27 cm. Dodatkowo zawiera stronę ze styczniem na 2012 rok. To na wypadek, gdyby ktoś chciał przedłużyć sobie rok z tymi wyjątkowymi motocyklami. Kalendarz można zamawiać za pośrednictwem strony internetowej.

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA