Poniedzia�ek, 24 Stycze� 2022 r. Felicji, Tymoteusza
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Custom Wolf w hołdzie Porsche
~28-12-2010; 10:20

Custom Wolf w hołdzie Porsche

Niemiecka firma Custom Wolf postanowiła skorzystać z szansy by złożyć hołd innej sławnej marce motoryzacyjnej. Zbudowali motocykl, który upamiętni historię firmy Porsche.

Ten unikalny motocykl powstał za naszą zachodnią granicą w jednym z warsztatów customowych. Firma Custom Wolf znana jest na całym świecie z bardzo oryginalnych projektów. W swoim dorobku mają wiele maszyn, z których większość to potężne streetfightery. Dziwi więc nieco fakt, że hołd Porsche wyrażono za pomocą customa, któremu trudno zarzucić brak oryginalności.

Całość utrzymano w mrocznym klimacie, którą przełamują złote elementy. Potężny motor w układzie V ma pojemność 1850cc pochodzi od S&S. Jednak to nie on robi tu największe wrażenie, a tylna opona, której rozmiar przysparza o zawrót głowy (szerokość 254 mm). Została ona osadzona na wyjątkowej feldze, stylizowanej na tych z aut Porsche.

Lakierem pojazdu zajął się Marcus Pfeila, który umieścił na motocyklu wiele elementów nawiązujących do historii marki Porsche. Znalazły się tam wizerunki Steve'a McQeena i Jamesa Deana.

Co myślicie o projekcie Custom Wolf?
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA