Pi�tek, 02 Czerwiec 2023 r. Erazma, Marianny
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Radical-Ducati-Mikarace
~15-02-2011; 14:27

Radical Ducati Mikaracer

Motocykl został wykonany przez znaną Hiszpańską firmę customową, która specjalizuje się z unikalnych i bardzo limitowanych motocyklowych dziełach sztuki. Oto Mikaracer wykonany przez Radical Ducati.
Ciąg dalszy...

* Carbon fiber water pump protection
* EVR ergal sprocket cover
* RIZOMA belt covers
* RIZOMA mirror
* RIZOMA inverted gear lever
* RIZOMA rear brake lever
* Mika hand made footrest

poprzednia 1 2 następna

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA