Poniedzia�ek, 11 Grudzie� 2023 r. Damazego, Waldemara
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Keira Knightley i Ducati 750SS w reklamie Chanel
~15-03-2011; 11:35

Keira Knightley i Ducati 750SS w reklamie Chanel

Połączenie pięknej aktorki, jaką niewątpliwie jest Keira Knightley z klasycznym Ducati 750SS stanowi prawdziwą mieszankę wybuchową, którą postanowiła wykorzystać marką Chanel do promocji nowych perfum.


 
W zeszłym roku pisaliśmy o tym, że Keira Knightley będzie nową twarzą w reklamie perfum Chanel. Linia Coco Mademoiselle ma się pojawić w ofercie już pod koniec marca. Zanim to jednak nastąpi, francuska firma postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy i zaprezentowała teaser. Na resztę musimy poczekać do 21 marca, wtedy cały spot będzie można obejrzeć na stronie internetowej Chanel. Realizacją tej produkcji zajął się Joe Wright.
 

 
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA