Piďż˝tek, 30 Paďż˝dziernik 2020 r. Przemysława, Zenobii
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Asystent lewoskrętu BMW
~20-05-2011; 10:22

Asystent lewoskrętu BMW

Technologia systemów bezpieczeństwa montowana w pojazdach rozwija się w błyskawicznym tempie. BMW opracowuje zupełnie nowy system, który ma pomóc kierowcy w bezpiecznym wykonywaniu lewoskrętów. Jak działa?
Ciąg dalszy...
Do listy opcjonalnych elektro-gadżetów, które mają za zadanie odciążyć kierowców od zbyt intensywnegi myślenia dochodzi kolejny system. Wynalazek opracowany przez największe koncerny motoryzacyjne może pomóc i zwiększyć bezpieczeństwo. Nim jednak tak się stanie trzeba jeszcze wiele kwestii wyjaśnić, ponieważ zatłoczone drogi nijak się mają do laboratoryjnych warunków. Chyba nikt z nas nie chciał by w trakcie prawidłowo wykonywanego lewoskrętu został przez swój pojazd zaskoczony nagłym hamowaniem.


poprzednia 1 2 następna

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA