Pi�tek, 19 Sierpie� 2022 r. Emilii, Julinana
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
~13-03-2009; 16:04

Regulamin portalu Bikers.pl

oraz warunki udostępniania kont pocztowych
Ciąg dalszy...

2. Bikers.pl oświadcza a Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że wszelkie działania w szczególności mające na celu:
a) odczytanie haseł innych użytkowników,
b) przenoszenie na osoby trzecie prawa do korzystania z Konta,
c) rozsyłanie z Konta niechcianej przez innych użytkowników korespondencji o charakterze nie zamówionych informacji handlowych – SPAMu, będą uznawane za rażące naruszenie Regulaminu.

3. Bikers.pl oświadcza a Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że w przypadku uzasadnionych podejrzeń o rażące naruszanie Regulaminu przez Użytkownika np. w wyniku otrzymania „wiarygodnej informacji”, Bikers.pl może przeprowadzić postępowanie wyjaśniające, w trakcie którego może zbierać informacje z Konta i o Koncie, bez prawa wglądu do korespondencji Użytkownika.


4. W przypadku, gdyby Użytkownik podjął działania, które nie są sprzeczne z Regulaminem, a zostaną przez Bikers.pl uznane za niepożądane, Bikers.pl zawiadomi o tym fakcie Użytkownika pocztą elektroniczną, z żądaniem natychmiastowego zaprzestania podejmowania tych działań.X. POUFNOŚĆ
1. Osobiste dane, adresy oraz dane dotyczące płatności będą przekazywane osobie trzeciej tylko w celu związanym z realizacją przeprowadzanej transakcji lub też w przypadku wystąpienia okoliczności opisanych w obowiązujących przepisach prawa.
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Kategoria:
Marka:
Model:
Rok:
REKLAMA