Pi�tek, 19 Sierpie� 2022 r. Emilii, Julinana
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
~13-03-2009; 16:04

Regulamin portalu Bikers.pl

oraz warunki udostępniania kont pocztowych
Ciąg dalszy...


2. Bikers.pl może zbierać dane dotyczące popularności i zastosowania poszczególnych Usług oferowanych przez Bikers.pl, dzieląc się nimi z podmiotami zależnymi od Bikers.pl lub innymi podmiotami powiązanymi. Dane te będą udostępniane tylko anonimowo i grupowo.

3. Administratorem Danych osobowych Użytkowników Usługi zbieranych oraz przetwarzanych zgodnie z Regulaminem jest Bikers.pl, każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu do danych oraz prawo ich poprawiania.


XI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Bikers.pl zastrzega sobie prawo do przekazania lub zlecenia wszystkich lub części swoich praw i obowiązków wynikających z Regulaminu. W takim przypadku informacja na temat przekazania lub zlecenia wraz z informacjami o podmiocie, na rzecz którego dokonano przekazania, podane zostaną w korespondencji elektronicznej.

2. Bikers.pl dołoży należytej staranności, aby podmiot, na rzecz którego dokonano zlecenia i/lub przekazania praw lub obowiązków świadczył Usługi nie gorzej niż Bikers.pl.

3. Bikers.pl zastrzega sobie prawo do zmiany treści Regulaminu w dowolnym czasie.

4. Każdy Użytkownik zostanie powiadomiony w korespondencji elektronicznej o zmianie Regulaminu.

5. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem mają zastosowanie w szczególności przepisy Ustawy o świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną, Kodeksu Cywilnego.
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Kategoria:
Marka:
Model:
Rok:
REKLAMA