Pi�tek, 19 Sierpie� 2022 r. Emilii, Julinana
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
~13-03-2009; 16:04

Regulamin portalu Bikers.pl

oraz warunki udostępniania kont pocztowych
Ciąg dalszy...

 
2. Chwilą zawarcia Umowy jest moment zarejestrowania się w Serwisie i akceptacji Regulaminu, na podstawie którego następuje świadczenie Usługi.

3. Przedmiotem Umowy jest świadczenie Usługi w postaci Bezpłatnego Konta Pocztowego.

4. Bikers.pl udziela zgody na korzystanie z Usługi w ramach infrastruktury teleinformatycznej Bikers.pl za pomocą stron Serwisu na warunkach licencji nieodpłatnej (licencja typu Adware). Warunkiem jest wyrażenia zgody na:
  • - otrzymywanie informacji handlowych na Adres Elektroniczny nadany w systemie informatycznym Bikers.pl
  • - dodawanie przez Bikers.pl do korespondencji reklam oraz innych treści o charakterze komercyjnym (dodawanie następuje automatycznie, bez ingerencji w treść i poufność korespondencji).

5. Użytkownik wyraża zgodę poprzez zaznaczenie określonego pola w ramach procedury rejestracji.

6. Korzystanie z Konta może odbywać się wyłącznie na zasadach określonych w treści niniejszego Regulaminu na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika, a Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naruszenie jakichkolwiek przepisów obowiązującego prawa przez Użytkownika przy korzystaniu z Usługi.

7. Wszelkie reklamacje dotyczące wykonywania Usługi wynikające z nieznajomości bądź z faktu nieprzestrzegania Regulaminu nie będą rozpatrywane.

8. Parametry, opcje i charakterystyka świadczonych usług pocztowych oraz sposób ich zamawiania dostępne są na stronach serwisu w zakładce Poczta pod adresem www.bikers.pl.


III. ODSTĄPIENIE, WYPOWIEDZENIE UMOWY.
1. Prawo odstąpienia od Umowy przysługuje Użytkownikowi będącemu konsumentem w rozumieniu prawa polskiego w ciągu 10 dni od daty jej zawarcia.
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Kategoria:
Marka:
Model:
Rok:
REKLAMA