Pi�tek, 19 Sierpie� 2022 r. Emilii, Julinana
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
~13-03-2009; 16:04

Regulamin portalu Bikers.pl

oraz warunki udostępniania kont pocztowych
Ciąg dalszy...

5. Zważywszy na charakter prawny licencji udzielonej Użytkownikowi Bezpłatnego Konta, Bikers.pl zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Umowy ze skutkiem natychmiastowym, jeżeli Użytkownik cofnie zgodę, o której mowa w ust.4 a rozdziału II.


IV. REJESTRACJA
1. Bezwzględnym warunkiem korzystania z Usługi jest rejestracja Użytkownika oraz akceptacja Regulaminu na zasadach określonych poniżej.

2. Użytkownik oświadcza, iż ma świadomość, że świadczenie Usługi wiąże się z podaniem przez Użytkownika danych osobowych, które Bikers.pl będzie przetwarzać na warunkach Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

3. Użytkownik wypełniając formularz oświadcza, że:
a) podane w nim dane są kompletne i zgodne ze stanem faktycznym,
b) zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się go przestrzegać.

4. Bikers.pl na mocy ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną może przetwarzać dane osobowe podane w ramach procedury rejestracji w celach administracyjnych, statystycznych w związku z świadczeniem Usługi.

5. Użytkownikowi przysługuje prawo zaprzestania przetwarzania i/lub usunięcia swoich danych, o których mowa powyżej, przez przesłanie formularza do Biura Obsługi Klienta, przy czym zgłoszenie żądania czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia będzie równoznaczne z wypowiedzeniem Umowy na warunkach ust.2 rozdziału III Regulaminu.
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Kategoria:
Marka:
Model:
Rok:
REKLAMA