Wtorek, 23 Kwiecieďż˝ 2024 r. Jerzego, Wojciecha
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
 
 

Zaloguj się Zasady forum

Forum bikers.pl

wsteczPowrót do kategorii
Dziecko na zlocie motocyklowym
przez ~agneo >> 10.04.2009 12:18
Zastanawiam się co sądzicie o zabieraniu dziecka na zlot motocyklowy? Mam na myśli człowieki w wieku 7-10 lat? Czy to już czas na przyzwyczajanie?
Pozdrawiam!
OdpowiedzWszystkie wštki
Re: Dziecko na zlocie motocyklowym
przez ~Szu >> 10.04.2009 12:48
Hej! Nasz Maksio ma w tej chwili 11 lat, ale pierwszy raz pojechał z nami jak miał 6 - tata na moto, a ja z Maksem samochodem. Co poniektórzy dziwili się czy to co się dzieje na zlotach nadaje się do "oglądania" przez takiego szkraba, ale ostatecznie to jest nasz świat i nie uważam żebyśmy mieli rezygnowac z tego co lubimy, bo mamy dziecko. Maks jest częścią naszej rodziny i uważam że powinien uczestniczyć w naszym życiu również motocyklowym. A on sam bardzo dobrze wspomina nasze wypady i zawsze CHCE jechać, bo dla niego to taki piknik i przygoda. A wieczorem kiedy zaczyna się dziać, dziecko najczęściej "odpada" i ląduje w domku albo namiocie, amy możemy się wyluzować! Ja jestem jak najbardziej na tak jesli chodzi o zabieranie dzieci na zloty! Polecam!
Re: Dziecko na zlocie motocyklowym
przez ~Marta >> 10.04.2009 13:46
Popieram poprzedniczkę - sama nie mam jeszcze babe, ale jak będę miała to ma to jak w banku że będzie z nami jeździło!
Re: Dziecko na zlocie motocyklowym
przez ~Gieńka >> 10.04.2009 18:02
eee, zlot to chyba nie najlepsze miejsce dla takiego dziecka
Akcje w stylu "pokaż d..." to raczej dla trochę starszych..
Re: Re: Dziecko na zlocie motocyklowym
przez ~Kaśka >> 10.04.2009 21:59
Trochę chyba przesadzasz... To czy brać dziecko na zlot czy nie, to wydaje mi się że bardziej zależy od tego, czy jego mama bedzie się w stanie sama dobrze bawić, odpocząć i nie denerwować czy dzieciak się nie zgubi, albo jak cos będzie chciał. Ja też jestem za!
Re: Dziecko na zlocie motocyklowym
przez ~BettyBo >> 11.04.2009 01:49
Brać i się nie czaić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Dziecko na zlocie motocyklowym
przez ~MaryS >> 20.04.2009 17:27
A dlaczegoby nie? To super jak ludziska przyjeżdzają całym rodzinami na zlot! ostatecznie zloty motocyklowe to nie targi erotyczne )
Re: Dziecko na zlocie motocyklowym
przez ~BlackMary >> 02.01.2010 15:09
jak dziecko jest ciekawe jak jest na takich zlotach i rodzice sie zgodzą to czemu by nie??
wsteczPowrót do kategorii
Honda SH300i - Moda na skuter
Test skutera Honda SH300i w iście "bondowskim" stylu. Zobacz jak miejski pojazd Hondy spisał się podczas naszych jazd.  »