Sobota, 15 Maj 2021 r. Nadziei, Zofii
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Baumit Motor Bike Club
~19-08-2010; 10:49

Red Square & Black Riders Party

Przed nami kolejna oryginalna inicjatywa Bumit Motor Bike Club. Pierwszy zlot członków i sympatyków stowarzyszenia odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia w Sulejowie.

Do zadań stowarzyszenia należeć będzie także propagowanie szeroko pojętej turystyki motocyklowej, bezpiecznej jazdy na jednośladach i wspomaganie działalności charytatywnej
- Funkcjonowanie stowarzyszenia oparte jest przede wszystkim na pracy społecznej – mówi Aleksandra Gilewska z firmy Baumit

Członkiem Baumit Motor Bike Club może zostać każda osoba, która wesprze nas organizacyjnie lub merytorycznie w realizacji celów statutowych. Jedynym warunkiem jest posiadanie prawa jazdy kat. A.
Podczas pierwszego zlotu „Red Square & Black Riders Party” Bumit Motor Bike Club (28-29 sierpnia Sulejów) nie zabraknie atrakcji, a wśród nich m.in. tematyczne konkursy i zabawy oraz wspólne grillowanie.

Wszyscy, którzy mają ochotę stać się członkiem stowarzyszenia oraz uczestniczyć w zlocie proszeni są o kontakt mailowy: marketing@baumit.pl lub telefoniczny 71 358 25 28 (podając imię, nazwisko oraz nazwę firmy)

Baumit Motor Bike Club to kolejna po Baumit Junior Soccer i Baumit Rally Team niestandardowa inicjatywa firmy Baumit. – Wspieramy takie działania, które pozwalają realizować marzenia o wielkim sporcie oraz propagują ważne, uniwersalne wartości – dodaje Aleksandra Gilewska – Tak było w przypadku sportowego projektu dla najmłodszych Baumit Junior Soccer, dzięki któremu dzieci pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej doskonaliły swoje umiejętności piłkarskie. Tak jest również w przypadku Baumit Motor Bike Club, promującego zasady bezpiecznej jazdy na motocyklach.Baumit to czołowy producent materiałów budowlanych. Firma działa w 29 krajach Europy, w tym od 16 lat w Polsce, gdzie posiada trzy zakłady produkcyjne: w Bełchatowie, Piotrkowie Trybunalskim i Łowiczu. Obecnie budowana jest czwarta fabryka Baumit w Pobiedziskach koło Poznania. Szczególnie silną pozycję na polskim rynku materiałów budowlanych, firma zdobyła w zakresie sprzedaży tynków maszynowych i kompletnych systemów ociepleń budynków. Ponadto oferta produktowa Baumit obejmuje m.in. produkty do: układania płytek ceramicznych (linia Baumacol), renowacji, ogrodów i skwerów, a także jastrychy, wyprawy wierzchnie, zaprawy murarskie oraz produkty gipsowe. Produkty Baumit zastosowano na takich obiektach jak Wawel, Uniwersytet Wrocławski, Kreml czy Pałac Dożów w Wenecji
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA