Sobota, 15 Maj 2021 r. Nadziei, Zofii
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Dotz Summer Cars Party 2010 pic
~02-09-2010; 12:35

Dotz Summer Cars Party 2010

Po raz czwarty wzbiją się tumany kurzu na płycie lotniska Muchowiec w Katowicach podczas zbliżającego się Dotz Summer Cars Party 2010.
Na przestrzeni ostatnich sześciu lat w Polsce nastąpił ogromny przełom w dziedzinie tuningu. Modyfikacja pojazdu mając podkreślić indywidualność właściciela i zwiększając jego osiągi powoduję potrzebę ich sprawdzenia i prezentacji, dzięki czemu coraz większą popularnością cieszą się imprezy motoryzacyjne i próby sprawnościowe. Ich nieodłącznym ich elementem jest muzyka, rywalizacja i zabawa – tak powstała idea Summer Cars Party (SCP).

W ciągu kolejnych czterech lat zlot śląskich klubów motoryzacyjnych stał się jedną z największych tego typu imprez w Polsce (poprzednia edycja liczyła ponad 35 000 uczestników oraz 2 000 samochodów). W ramach Akcji Planeta Summer Cars Patrol w czasie wakacji rozdamy aż 2000 zaproszeń na imprezę i liczne gadżety a wsparcie Mazda Poland oraz Dealera Mazdy Pro-Moto i Felg DOTZ pozwoliło ponownie zwiększyć ilość atrakcji
i podnieść poziom imprezy.

„Ideą SCP jest emocjonująca rozrywka i zabawa która wzbudza adrenalinę, dla tego poza wyścigami postawiliśmy m.in. na skoki na bungy, loty na spadochronie czy paintball. Występy gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej i pokazy taneczne podczas imprezy partnerskiej: Summer Music Party to tegoroczna nowość dzięki której mamy nadzieję zapewnić jeszcze lepszą rozrywkę w pierwszy weekend Września”, mówi Łukasz Rzebko
- General Manager Extomusic Event Agency.

Dotz Summer Cars Party to nie tylko kluby motoryzacyjne, wyścigi równoległe i ogromne show - po raz pierwszy podczas imprezy odbędzie się festiwal muzyczny Summer Music Party z udziałem topowych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej: AFROMENTAL, SYLWIA GRZESZCZAK & LIBER, MROZU, TACJANA, oraz znani DJ’e i producenci: MAX FARENTHIDE, Adam De Great, Flyper, K.Andy, Kid, których występy uświetnią pokazy taneczne zespołu ON THE FLOOR.

Potężna dawka adrenaliny, targi motoryzacyjne, sportowe emocje oraz masa świetnej muzyki, w skrócie: DOTZ SCP 2010. Impreza odbędzie się 4-tego września na lotnisku sportowym „Muchowiec” w Katowicach. Niecodzienne osiągi samochodów, oryginalne rozwiązania, ekstremalnie dobra zabawa i wakacyjny klimat imprezy to pomysł naprawdę udanego weekendu na Śląsku!

POBIERZ MAPKĘ IMPREZY
(PDF) 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA