Sobota, 20 Lipiec 2024 r. Czesława, Małgorzaty
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa


Portal motocyklowy Bikers.pl


Bikers.pl to nowa jakość, świeże spojrzenie na branżę motocyklową jej odbiorców i ich oczekiwania. Motocykle w Bikers.pl to nie tylko testy, relacje z wydarzeń sportowych i imprez, ale też pretekst by poruszać ciekawe tematy dotyczące codzienności i otaczającego nas świata. Bikers.pl to również rozrywka i wywiady z ludźmi, dla których motocykle stanowią doskonałe tło.  Bikers.pl to nie tylko serwis informacyjny, ale portal zrzeszający społeczność motocyklową. Poza dostępnym już dla użytkowników forum, giełdą motocyklową, darmową pocztą internetową, sklepem internetowym, katalogiem motocyklowym zawierającym ponad 700 szczegółowo opisanych maszyn ze zdjęciami oraz programem lojalnościowym BAP (BikersActivePoints), nieustająco trwają prace nad wdrożeniem nowych, dodatkowych rozwiązań poprawiających atrakcyjność serwisu oraz zachęcających do odwiedzania go przez coraz większe grono użytkowników. Naszym celem jest aby Bikers.pl kojarzył się z jakością i dobrym smakiem.


Gdzie możesz dodać swój banner reklamowy w Bikers.pl

Bikers.pl oferuje powierzchnie reklamowe w różnych częściach serwisu. Powierzchnie te ze względu na miejsce wyświetlania poszczególnych bannerów reklamowych podzielone zostały na pięć sekcji (Rys. 1) określające ich położenie w „layou’cie” serwisu:
sekcja A - bannery główne wyświetlane w górnej części strony na stronie głównej, w giełdzie, w części informacyjnej, w panelu obsługi poczty internetowej, w forum, w katalogu motocyklowym i wszystkich zakładkach profilu użytkownika
sekcja B - lewa kolumna serwisu. Bannery wyświetlane na stronie głównej i w części informacyjnej serwisu widocznej od razu po wyświetleniu strony (przy rozdzielczości monitora ustawionej na minimum 1280x1024 pixeli)
sekcja B1 -lewa kolumna serwisu. Bannery wyświetlane na stronie głównej i w części informacyjnej
serwisu, poniżej linii umożliwiającej wyświetlenie bannera od razu po otwarciu strony (przy rozdzielczości monitora ustawionej na minimum 1280x1024 pixeli)

sekcja C - prawa kolumna serwisu. Bannery wyświetlane na stronie głównej, w giełdzie, w części informacyjnej, w panelu obsługi poczty internetowej, w forum, w katalogu motocyklowym i wszystkich zakładkach profilu użytkownika, w części widocznej od razu po wyświetleniu strony (przy rozdzielczości monitora ustawionej na minimum 1280x1024 pixeli)
sekcja C1- prawa kolumna serwisu. Bannery wyświetlane na stronie głównej, w giełdzie, w części informacyjnej, w panelu obsługi poczty internetowej, w forum, w katalogu motocyklowym i wszystkich zakładkach profilu użytkownika poniżej linii umożliwiającej wyświetlenie banera od razu po otwarciu strony (przy rozdzielczości monitora ustawionej na minimum 1280x1024 pixeli)
Stopka - REklama cennik
 
Kontakt
Bikers.pl.
02-496 Warszawa
ul. Kadłubka 24A

tel.  +48 /22/ 667-00-48
fax  +48 /22/ 667-00-29
e-mail: reklama@bikers.pl


Do pobrania:
Oferta Bikers.pl .PDF

REKLAMA
REKLAMA