Pi�tek, 26 Kwiecie� 2024 r. Marzeny, Klaudiusza
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
 
 

Zaloguj się Zasady forum


wsteczPowrót do kategorii
Nowy - padnięty alumulator
przez ~mix >> 02.04.2009 10:47
może ktoś z was ma wiedzę jak zreanimować w sumie nowy akumulator (kupiony w zeszłym sezonie), który nie wykazując się rozumem zostawiłem na zimę w motocyklu, który pobierał sobie na podtrzymanie immobilisera co prawda niewiele ale jak się okazało wystarczająco dużo prądu żeby po przekręceniu kluczyka na wiosnę nie nie zobaczyć żadnej reakcji. Ładowanie małym prostownikiem nie skutkuje. Akumulator kompletnie nie reaguje. Trochę szkoda mi kasy na nową baterię i zastanawiam się czy jest może jakaś magiczna technika która mogłaby go zreanimować
OdpowiedzWszystkie wštki
Re: Nowy - padnięty alumulator
przez ~Mariogrom >> 02.04.2009 19:54
Kolego spróbuj naładować to może pomóc, jeżeli to nie pomoże to umarł i musisz zamów nowy przez sklep internetowy w bikers.pl
pozd
Re: Re: Nowy - padnięty alumulator
przez ~mix >> 03.04.2009 09:07
rzecz w tym że ładowałem ale nic się nie działo, przez chwile myślałem że prostownik był do bani bo po podłączeniu akumulatora wskazówka nie dygała a później się okazało że akumulator jest w takim stenie że wogóle nie przewodzi prądu i tak się zastanawiam czy można go w jakiś sposób pobudzić do życia
wsteczPowrót do kategorii
Honda SH300i - Moda na skuter
Test skutera Honda SH300i w iście "bondowskim" stylu. Zobacz jak miejski pojazd Hondy spisał się podczas naszych jazd.  »