Niedziela, 23 Czerwiec 2024 r. Wandy, Zenona
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Kamerka GoPro HD dostała wizję
~04-02-2011; 11:34

Kamerka GoPro HD dostała wizję

Znana i ceniona przez motocyklistów kamerka GoPro Hero HD otrzymała właśnie sprytny dodatek, który w końcu pozwoli dostrzec filmowane obiekty. Czyżby sprzęt doskonały?

Doceniła ją większość sportowców uprawiających ekstremalne dyscypliny, ale także zwykli amatorzy. Mowa o kamerze GoPro Hero HD, która oferuje doskonałą jakość obrazu w stosunku do ceny. Dotychczasowe jej użytkowanie w pewnych sytuacjach było nieco utrudnione, z uwagi na brak podglądu na nagrywane ujęcia. Ale w końcu się to zmieni!

GoPro właśnie zaprezentowało doczepiany moduł LCD BacPac, który umożliwi podgląd na żywo. Akcesoryjny "plecaczek" pasuje do obecnych modeli kamer (poza modelem Hero 960). Jego podłączenie zwiększa gabaryt kamery w związku z czym w komplecie znajdują się aż cztery boksy ochronne. Jeden wodoodporny (zwykły i na nadgarstek) i dwa zwykłe ochronne.Urządzenie pozwala na podgląd nagranego materiału, a także jego szybkie przewijanie w przód i w tył. Wyposażone w niewielkiej wielkości głośnik umożliwi także odsłuch klipów. 

Obecna cena tego urządzenia w Stanach Zjednoczonych wynosi .99. Na razie jego zamówienie może się odbywać jedynie przez stronę producenta, ale już niebawem "LCD BacPac" trafi także do sklepów.
 

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym