Poniedzia�ek, 11 Grudzie� 2023 r. Damazego, Waldemara
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Yamaha POLand POSITION zmotywowany na Poznań
~17-08-2010; 22:08

Yamaha POLand POSITION zmotywowany na Poznań

Już w najbliższą sobotę i niedzielę odbędzie się piąta runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski na torze w Poznaniu.
Zespół Yamaha POLand POSITION jest bardzo zmotywowany do walki o najwyższe laury. Po poprzedniej rundzie, kiedy na mokrym torze naszych zawodników prześladowały upadki, chcemy odrabiać straty punktowe.

W Pucharze Polski klasy Rookie 600 liczymy, że Adrian Pasek po czterech imponujących zwycięstwach postawi „kropkę nad i” i zdobędzie tytuł na jeden wyścig przed końcem sezonu. Istnieje więc szansa, że we wrześniu Adrian wystąpi już w mistrzostwach Polski klasy Junior Superstock 600. W Rookie 1000 tradycyjnie zespół Yamaha POLand POSITION reprezentować będzie Przemek Saleta.

W klasie Junior Superstock 600 celem Mateusza Korobacza, Artura Wielebskiego i Grzesia Szczypki będzie odrobienie punktów do lidera klasyfikacji generalnej oraz umocnienie teamu Yamaha POLand POSITION na pozycji lidera klasyfikacji zespołowej.

Adam Badziak startujący w klasie Supersport 1000 stanie w niedzielę przed szansą awansu na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Adam jest najlepszym polskim zawodnikiem w tej stawce i zespół ma nadzieję, że tak pozostanie aż do końca sezonu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do Poznania, gdzie sportowych wrażeń z pewnością nie zabraknie.

Adam Badziak:
Jedziemy do Poznania z hasłem „Odrabiamy punkty!”. Ja, oraz nasi Juniorzy z klasy Superstock 600 liczymy, że właśnie w ten weekend imponująco wzbogacimy nasze konta w klasyfikacji generalnej. Mateusz Korobacz po ostatnim weekendzie spędził kilka dni na obserwacji w szpitalu, okazało się, że wszystko jest z nim w porządku i stawiam, że wygra oba wyścigi. Może to brzmi trochę buńczucznie, ale nasz zawodnik jest bardzo zmotywowany. Osobiście liczę, że awansuję na fotel wicelidera klasyfikacji Superstock 1000 i do końca sezonu będę już najlepszym Polakiem. Mam nadzieję też, że w niedzielę Adrian Pasek wygra już Puchar Polski Rookie 600 i we wrześniu wystartuje w mistrzostwach Polski. To jednak tylko wyścigi i wszystko może się zdarzyć.

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA