Wtorek, 12 Grudzieďż˝ 2023 r. Aleksandra, Dagmary
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
SBK 2011 - jeszcz większe emocje!
~08-12-2010; 09:34

SBK 2011 - jeszcz większe emocje!

Jesteś fanem wirtualnych wyścigów motocyklowych? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość, trwają prace nad najbardziej realistyczną grą motocyklową SBK 2011.

Gry z gatunku wyścigi motocyklowe cieszą się coraz większym powodzeniem. Nie dziwią więc kolejne edycje gier, które możemy odnaleźć na półkach w sklepach. Jednym z takich tytułów jest seria SBK, która sezon w sezon staje się coraz lepsza.

Twórcy tej gry, firma Black Bean Games pracuje w studiach Milestone nad nową wersją SBK 2011, która ma podnieść poziom dotychczasowych produktów do poziomu do tą nie znanego. Jak twierdzą producenci będzie to najlepsza gra motocyklowa jaka kiedykolwiek została wyprodukowana.Są to mocne słowa dlatego na ich potwierdzenie zaprezentowane zostały pierwsze screeny pokazujące nowy silnik gry i ma zawierać masę usprawnień zarówno jeśli chodzi o grafikę jak i sam system rozgrywki. W SBK 2011 deweloperzy zapowiadają przede wszystkim nowy model jazdy, poprawione tekstury, nowe efekty świetlne, usprawnione menu i wiele więcej. Obowiązkowo znajdą się tam wszystkie motocykle, tory, teamy z podziałem na klasy, które wezmą udział w Mistrzostwach Świata Superbike 2011.

Niestety musimy jeszcze trochę poczekać na SBK ® 2011, która będzie dostępna w maju 2011 r. dla PlayStation 3, Xbox 360 i PC. 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA