Sobota, 18 Maj 2024 r. Alicji, Eryka
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Wishing you not a silent night
~20-12-2010; 10:32

Ducati składa wszystkim świąteczne życzenia

W listopadzie Ducati ogłosiło konkurs na zaprojektowanie bożonarodzeniowej kartki, którą będzie wysyłać do klientów, partnerów biznesowych i wszystkich związanych z fabryką.

Konkurs był adresowany do każdego, kto choć trochę lubi bawić się grafiką komputerową i jest fanem marki.

Konkurs został rozstrzygnięty. Spośród ponad 900 zgłoszeń jury musiało wybrać tę jedyną. Wygrała kartka z oryginalnym hasłem, zapożyczonym z najsłynniejszej na całym świecie kolędy „Silent Night”, po polsku „Cicha Noc”. Zaprojektował ją darylk. Według jury hasło nawiązuje do warkotu silników motocykli Ducati.

Poniżej przedstawiamy także inne kartki, które zdobyły wyróżnienia.

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA