Poniedzia�ek, 01 Marzec 2021 r. Albina, Antoniny
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
WOŚP: Licytuj z nami na rzecz dzieci
~05-01-2011; 10:38

WOŚP: Licytuj z nami na rzecz dzieci

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest wydarzeniem, w które wszyscy starają się zaangażować. W tym roku na orkiestrowych aukcjach będzie można wylicytować wyjątkowe produkty Yamahy.

Cała Polska szykuje się na 19. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w najbliższą niedzielę zagra w kilkudziesięciu miastach. Tegoroczna zbiórka pieniędzy poświęcona jest dzieciom z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. My też możemy się włączyć w pomoc najmłodszym i to nie wstając od komputera. Wystarczy wejść na stronę www.aukcje.wosp.org.pl i wziąć udział w licytacji oryginalnej walizki podróżnej Yamaha sygnowanej logo jesiennej wyprawy motocyklowej Orlen Australia Tour, którą na aukcję przekazał Przemek Saleta. Kolekcjonerom polecamy zaś słynny kask Arai, w którym II wicemistrz Polski Mateusz Korobacz miał wypadek na Torze Poznań podczas WMMP w 2010 r. Kask jest w komplecie z koszulkami Yamaha oraz Yamaha POLandPOSITION Team.Pamiętajcie, licytujemy dla dzieci!
  • Walizka Yamaha Przemka Salety - (Aukcja)
  • Kask i T-shirty Mateusza Korobacza (Aukcja)
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA