Niedziela, 23 Czerwiec 2024 r. Wandy, Zenona
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
IV Lubelskie otwarcie sezonu
~10-03-2011; 12:34

IV Lubelskie otwarcie sezonu

Mega otwarcie sezonu motocyklowego szykuje się w Lublinie, które organizuje Rider's Pub. W programie imprezy przygotowano wiele atrakcji, w tym konkurs z nagrodami.


Impreza odbędzie się w dniach 6–8 maja 2011 r. na terenie
Ośrodka Wypoczynkowego GRAF-MARINA nad Zalewem Zemborzyckim
w Lublinie, przy ul. Krężnickiej 6a.


Otwarcie Sezonu będzie miało charakter zlotu ogólnego. Gwarantujemy jego uczestnikom wiele atrakcji. Przede wszystkim solidną porcję rockowej muzyki, między innymi zagrają ANKH, Tipsy Train, Hangover, Alex Carlin i inni. W ramach zlotu w sobotę zorganizujemy paradę motocyklową ulicami Lublina. Będą liczne konkursy z cennymi nagrodami. Przewidziany jest konkurs sprawnościowy na motocyklu połączony ze sprawdzianem wiedzy teoretycznej nt. bezpiecznej jazdy, i tu nagrodą będzie bezpłatny kurs nauki jazdy na motocyklu (na okaziciela), sponsorowany przez Ośrodek Szkolenia Kierowców KLASA z Lublina.

Podczas imprezy będzie możliwość przetestowania swojego motocykla na profesjonalnej HAMOWNI. Na zlocie przeprowadzone zostanie szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla motocyklistów. Atrakcją imprezy będą z pewnością pokazy ekstremalnej jazdy na motocyklu. Zorganizujemy zawody strong man motocyklistów oraz pierwszy raz na Lubelskim Otwarciu Sezonu odbędą się MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘKĘ MOTOCYKLISTÓW.
Zwycięzca motocyklowego armwrestlingu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000,-zł. Warunkiem udziału w mistrzostwach jest posiadanie własnego motocykla wraz z ważnym dowodem rejestracyjnym.

Podczas zlotu zapewniamy strzeżony park maszyn, pole namiotowe, domki kempingowe, opiekę przedmedyczną oraz całodobowo czynne punkty gastronomiczne.

Zlot zakończy msza św. z poświęceniem motocykli w niedzielę 8 maja 2011 r., o g. 12.00.

Na terenie zlotu w dniach 7–8 maja 2011 r. (sobota-niedziela) odbędzie się Moto-Bazar Lublin (jedyny na wschód od Wisły).

poprzednia 1 2 następna

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA