Niedziela, 19 Maj 2024 r. Iwony, Piotra
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Lady Gaga w roli kobiety motocykla
~21-04-2011; 10:18

Lady Gaga jako kobieta-motocykl

Znana z kontrowersyjnych akcji piosenkarka Lady Gaga tym razem postanowiła wcielić się w rolę upiornego motocykla, który został przedstawiony na okładce jej nowego albumu.

Na tle wcześniejszych dokonań Lady Gagi, ten wydaje się być umiarkowanie dziwny. Zastanawiający jednak jest wybór samego motocykla oraz wykonanie projektu okładki. Brytyjska gazeta użyła nawet określenia, że to amatorski retusz w Photoshop'ie.

Wybrany motocykl pochodzi ze znanej firmy customowej, którą prowadzi Nick Gale Custom Cycles. Sam właściciel nie krył zdziwienia po tym jak zobaczył gotowy projekt. Oryginalnie motocykl znany jest pod nazwą "Predator" i wygląda niesamowicie, co potwierdza jego sukces w konkursie Biker Build Off w 2009 roku. Jego budowa odbywała się na czas i zajęła dokładnie 9 godzin i 40 minut. Wydaje się, że zaprojektowanie okładki zajęło znacznie mniej czasu.Premiera nowego albumu Lady Gagi - "Born This Way" zaplanowana jest na 23 maja.

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA