Niedziela, 23 Czerwiec 2024 r. Wandy, Zenona
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Dzień bezpiecznej jazdy z Hondą_05
autor: J. Alaborski, źródło: Bikers.pl
~24-05-2011; 08:55

Honda zaprasza na Fun&Safety

Honda Poland zaprasza posiadaczy motocykli wszystkich marek na pierwszą w tym roku imprezę Honda Fun & Safety, która odbędzie się na torze w Lublinie.

W dniach 11-12 czerwca 2011 na torze kartingowym w Lublinie - w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów – każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności siebie podczas jazdy na motocyklu.

Zarówno pierwszy jak i drugi dzień imprezy rozpoczyna się instruktażem, a także zapoznaniem się z torem. Każdy z uczestników, w ciągu jednego dnia będzie mógł odbyć nawet do 10 sesji treningowych na torze, po zakończeniu których instruktorzy będą udzielać porad oraz omawiać błędy.

W czasie przerwy, na specjalnie przygotowanym terenie obok toru, odbędą się testy hamowania motocyklami Hondy wyposażonymi w system C-ABS.

Przez cały dzień uczestnicy będą mogli korzystać z symulatora jazdy motocyklem – Honda Riding Trainer, jak i fachowej pomocy instruktorów.
Ponadto w miejscu imprezy, organizator zapewni catering.

Aby wziąć udział w imprezie Honda Fun & Safety, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:
Koszt szkolenia za jeden dzień to:
50 zł dla uczestnika na motocyklu Honda
150 zł dla uczestnika na motocyklu innej marki

TERMIN ZAPŁATY UPŁYWA 3 CZERWCA 2011
Potwierdzenia udziału w szkoleniu będą przesyłane uczestnikom po otrzymaniu przelewu na wyżej podane konto.

Uczestnicy, którzy chcą zapłacić gotówką przy wjeździe ponoszą podwójny koszt szkolenia za dzień, czyli:
100 zł na motocyklu Honda
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA