Poniedzia�ek, 17 Stycze� 2022 r. Antoniego, Jana
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Moto-Pikinik w Olsztynie 2011
~13-06-2011; 16:07

Moto - Piknik w Olsztyńskich Dajtakach

Wszyscy fani motoryzacji znajdą tu coś ciekawego dla siebie. Kolejna edycja Moto-Pikniku, odbędzie się 3 lipca 2011 roku na lotnisku Olsztyn-Dajtki.

Tradycyjnie odbędą się wyścigi samochodów i motocykli na ¼ mili Otwarty Puchar Polski WST (rejestracja do wyścigów tylko drogą elektroniczną) oraz Eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio.

W tegorocznej edycji po raz pierwszy organizujemy zlot pojazdów amerykańskich. Wszystkich chętnych prosimy o przysyłanie zgłoszeń wraz ze zdjęciem pojazdu. W miarę możliwości będziemy je publikować na naszej stronie.

Do wyścigów na ¼ mili w kategorii motocykle wprowadzamy dwie nowe klasy:

-klasa klubowa dla motocykli zbudowanych na bazie Harleya
-klasa Street Twin dla motocykli typu chopper, custom, cruiser.

Zainteresowane Kluby zapraszamy do wystawiania swoich pojazdów w tych klasach.
Istnieje również możliwość indywidualnego startu.

Kolejną atrakcją dzięki współpracy z firmą M2 jest możliwość wypróbowania swoich sił na ściance wspinaczkowej oraz w zawodach paintball'owych. Przygotowujemy również galę boksu amatorskiego, wystawę pojazdów zabytkowych i militarnych oraz wiele innych atrakcji.


Organizator:
FG BIKER
tel. 500-181-711
e-mail: biker@riders.pl
www.biker.riders.pl


 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA