Sobota, 20 Lipiec 2024 r. Czesława, Małgorzaty
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Red Bull Hare Scramble 2009
~08-06-2009; 09:45

Red Bull Hare Scramble 2009

Czy uda się powtórzyć Tadeuszowi Błażusiakowi zeszłoroczny sukces i będzie w stanie obronić tytuł mistrza?

Już wkrótce najlepsi na świecie motocykliści spotkają się ponownie na górze Erzberg w Austrii, aby wziąć udział w najtrudniejszych zawodach enduro - Red Bull Hare Scramble.

Podczas ostatnich dwóch edycji najlepszym motocyklistą w rywalizacji był Polak - Tadeusz Błażusiak. 14 czerwca 2009 Taddy będzie bronił tytułu mistrzowskiego przed tak doświadczonymi motocyklistami, jak Cyril Despress, Marc Coma czy Chris Birch. W sumie wystąpi 500 zawodników. Każdy z nich będzie starał się dotrzeć jak najszybciej na szczyt stromej i kamienistej góry. Podczas zeszłorocznej edycji tylko 38 motocyklistów zdołało dojechać na metę.

Oficjalna strona zawodów: www.redbull.at/harescramble
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA