Pi�tek, 19 Sierpie� 2022 r. Emilii, Julinana
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Pastrana skuter śnieżny
~30-12-2009; 14:13

Ten facet chce zawstydzić Travisa Pastranę

Travis Pastrana już jutro może zapisać kolejną kartę w historii swoich hardcore’owych wyczynów. W evencie „Red Bull New Year. No Limits” zamierza pobić rekord długości w skoku samochodem. Tymczasem na horyzoncie pojawił się facet, który
Pastrana w noc sylwestrową planuję skoczyć autem na odległość 52 metrów. Zrobi to jednak w scenerii mało zimowej, bo trudno takiej spodziewać się w Los Angeles. Czy to mu się uda?

Patrząc na jego poprzednie wyczyny można być pewnym, że sylwestrowa próba zakończy się kolejnym sukcesem.

Tymczasem śnieg i mróz nie pozwala nam zapomnieć, że u nas w kraju panuje zima. I w takiej oto scenerii jak ryba w wodzie czuje się Levi Lavallee. To kolejny śmiałek, który zaczyna batalię o detronizację "króla mocnych wrażeń". Na początek chcemy Wam pokazać podwójnego backflipa, którego Levi wykonał na... skuterze śnieżnym.


 

tekst: Tomek Zimiński
źródło: Bikers.pl

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA