Sobota, 20 Lipiec 2024 r. Czesława, Małgorzaty
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Zipp Quantum R
~25-02-2011; 11:12

Zipp Quantum R

W 2011 firma ZIPP przygotowała w swojej kolekcji kilka nowych ciekawych propozycji. Już w marcu dostępny będzie QUANTUM R pierwszy w Polsce zaprojektowany pojazd z tak nowoczesnym wyglądem.

Prace nad stylizacją nowego Quantuma trwały przez ostatnie 1,5 roku gdzie firma badała najnowsze trendy na rynkach europejskich i na świecie. Faza projektowania została poprzedzona badaniami klientów, tak aby nowość na 2011 rok spełniała oczekiwania potencjalnych użytkowników.

Nowy model o bardzo nowoczesnym designie wyróżnia się oświetleniem LED z przodu i z tyłu, indywidualnym oznakowaniem pojazdu oraz bardzo ciekawą kolorystyką. Agresywny wygląd odpowiada silnikowi 2T, który jest sprawdzoną konstrukcją testowaną w poprzednikach modelu Quantum przez pisma branżowe. Firma Zipp poprawiając jakość swoich produktów kładzie nacisk na testowanie wszystkich rozwiązań silnikowych na hamowniach oraz ściśle współpracowała z profesjonalistami z WAT odnośnie zastosowania jakości poszczególnych elementów silnikowych. Sportowy tłumik został odpowiednio dopasowany do mocy i konstrukcji silnika, tak aby uzyskać jak najlepsze osiągi.


(Kliknij aby powiększyć)

Model Quantum został zaprojektowany tak aby spełniać wszystkie wymagania ergonomiczne pojazdu. Pojazd został wyposażony w dwa elementy resorująco tłumiące oraz profilowane siedzenie tak aby jazda dwóch osób spełniała najwyższe standardy komfortu. Specjalnie wentylowane hamulce tarczowe z przodu i z tyłu zmniejszające masy niersorowane, bezpieczeństwo oraz drogę hamowania.

W nowym Quantumie został poszerzona konstrukcja „siodłowa” pod siedzeniem tak aby zmieścił się kask integralny. Podłoga skutera została specjalnie wyprofilowana tworząc slip system tak aby obuwie użytkownika kierującego pojazdem miała jak najlepszą przyczepność.

poprzednia 1 2 następna

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym