Niedziela, 19 Maj 2024 r. Iwony, Piotra
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Redline na wystawie Moto Park
~06-04-2011; 13:12

Redline na wystawie Moto Park

Ekipa REDLINE już w kraju. Wypad na podbój Moskwy okazał się sukcesem firmy, mierzonym dużym zainteresowaniem oraz liczbą nowych kontaktów. Działo się naprawdę dużo.

Po otwarciu pierwszego salonu firmowego w Moskwie, w grudniu zeszłego roku, przyszła kolejn na kolejną rosyjską przygodę. VIII wystawa Moto Park w Moskwie, jest bardzo poważnym przedsięwzięciem i ważną imprezą targową branży motocyklowej w Rosji. Miało to odzwierciedlenie w liczbie odwiedzających targi, w tym nasze stoisko REDLINE, KNOX i Kriega.Musimy przyznać, że rynek rosyjski jest olbrzymi, ale stawia też przed producentami i importerami wiele wyzwań. Biurokracja niesamowita, a jej przejście, jest pierwszym krokiem do sukcesu.

Podczas tegorocznej edycji Moto Park nie wystawili się producenci motocykli, dlatego targi zdominowały firmy oferujące odzież i akcesoria motocyklowe. Doskonale, w tym nowym środowisku, zaprezentowało się nasze stoisko. Nowości REDLINE, KNOX oraz Kriega budziły olbrzymie zainteresowanie rosyjskich motocyklistów i motocyklistek. Bardzo często pytali oni o dostępność produktów – a z tą w Rosji jest bardzo krucho. REDLINE udało się zabezpieczyć na tę ewentualność, dlatego mamy nadzieję, że nowe kontakty zapoczątkują liczne odwiedziny w naszym sklepie partnerskim w Moskwie.Podsumowując, musimy przyznać, że uczestnictwo w VIII wystawie Moto Park w Moskwie było strzałem w dziesiątkę. Targi swoim formatem robią wrażenie, a ilość odwiedzających pozwoliła firmie zaprezentować się szerokiej publiczności. No i sama Moskwa - piękne miejsce…. tylko te korki. Uciążliwe nawet dla motocyklistów.

Galerię z pobytu na moskiewskich targach znajdziecie na stronie www.
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Honda SH300i - Moda na skuter
Test skutera Honda SH300i w iście "bondowskim" stylu. Zobacz jak miejski pojazd Hondy spisał się podczas naszych jazd.  »
Aprilia Shiver i Triumph Street Triple - uliczny dreszcz
O tytuł ulicznego rozrabiaki ubiegają się Aprilia Shiver oraz Triumph Street Triple. Wyposażone w akcesoryjne wydechy maszyny nieźle nastraszyły mieszkańców stolicy.  »
Dziennikarz Bikers.pl ratuje świat
Jak się okazało, redaktor Tomek "Zimek" Zimiński w rzeczywistości nazywa się Eustachy Morowiec i prowadzi podwójne życie. Kamery przemysłowe zarejestrowały jego tajne działania, gdy dosiadając Triumpha Rocketa III staje się superbohaterem! »
REKLAMA