Poniedzia�ek, 11 Grudzie� 2023 r. Damazego, Waldemara
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Lady Gaga w roli kobiety motocykla
~21-04-2011; 10:18

Lady Gaga jako kobieta-motocykl

Znana z kontrowersyjnych akcji piosenkarka Lady Gaga tym razem postanowiła wcielić się w rolę upiornego motocykla, który został przedstawiony na okładce jej nowego albumu.

Na tle wcześniejszych dokonań Lady Gagi, ten wydaje się być umiarkowanie dziwny. Zastanawiający jednak jest wybór samego motocykla oraz wykonanie projektu okładki. Brytyjska gazeta użyła nawet określenia, że to amatorski retusz w Photoshop'ie.

Wybrany motocykl pochodzi ze znanej firmy customowej, którą prowadzi Nick Gale Custom Cycles. Sam właściciel nie krył zdziwienia po tym jak zobaczył gotowy projekt. Oryginalnie motocykl znany jest pod nazwą "Predator" i wygląda niesamowicie, co potwierdza jego sukces w konkursie Biker Build Off w 2009 roku. Jego budowa odbywała się na czas i zajęła dokładnie 9 godzin i 40 minut. Wydaje się, że zaprojektowanie okładki zajęło znacznie mniej czasu.Premiera nowego albumu Lady Gagi - "Born This Way" zaplanowana jest na 23 maja.

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Honda SH300i - Moda na skuter
Test skutera Honda SH300i w iście "bondowskim" stylu. Zobacz jak miejski pojazd Hondy spisał się podczas naszych jazd.  »
Aprilia Shiver i Triumph Street Triple - uliczny dreszcz
O tytuł ulicznego rozrabiaki ubiegają się Aprilia Shiver oraz Triumph Street Triple. Wyposażone w akcesoryjne wydechy maszyny nieźle nastraszyły mieszkańców stolicy.  »
Dziennikarz Bikers.pl ratuje świat
Jak się okazało, redaktor Tomek "Zimek" Zimiński w rzeczywistości nazywa się Eustachy Morowiec i prowadzi podwójne życie. Kamery przemysłowe zarejestrowały jego tajne działania, gdy dosiadając Triumpha Rocketa III staje się superbohaterem! »
REKLAMA