Poniedzia�ek, 11 Grudzie� 2023 r. Damazego, Waldemara
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
V Runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski_21
autor: J. Alaborski, źródło: Bikers.pl
~16-09-2010; 10:27

Przed ostatnią rundą i spełnionym marzeniem

Finisz tegorocznej rywalizacji motocyklistów zapowiada się pasjonująco. Już w najbliższy weekend najlepsi polscy motocykliści przyjadą do Poznania na ostatnią rundę motocyklowych zawodów.

W nadchodzący weekend 17-19 września, na Torze "Poznań" – Automobilklub Wielkopolski, zostanie rozegrana ostatnia, 7. runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski w klasach Superbike, Superstock 1000, Superstock 600 Junior i Supersport oraz ostatnia runda Pucharu Polski oraz pucharów markowych.

Obok emocjonującej walki na torze, nie zabraknie innych interesujących wydarzeń. Zawodnik Suzuki Grandys duo Team – Gwen Giabbani, spełni marzenie 9-letniego Sebastiana Rota. Wielki przyjaciel i kibic wyścigów motocyklowych cierpi na ogólny zanik mięśni, ale Sebastian jest pełen pasji i chęci do życia. Z wielkim uporem wraz z pomocą rodziny i mimo swojej choroby realizuje swoje wielkie małe marzenia. Przed sobotnimi wyścigami Sebastian pojedzie motocyklem wraz z Gwenem Giabbanim po Torze „Poznań”. Giabbani i jego koledzy pragną pomóc Sebastianowi w realizacji marzeń i zachęcają do tego także nas wszystkich.W tym celu wyemitowano tysiąc naklejek z jego podobizną. Logo zamieszczone na naklejce jest również widoczne na kombinezonie uszytym dla Sebastiana. Każda z naklejek jest numerowana, a wśród osób, które je zakupią zostaną rozlosowane upominki przekazane przez kierowców wyścigowych. W puli przekazanych nagród znajdują się między innymi: kombinezony i kask Gwen Giabbani, kombinezon Guilaume Dietrich, a także inne pamiątki wyścigowe. Minimalna cena naklejki to 20 złotych (plus koszt wysyłki), ale można oczywiście zapłacić więcej. Naklejki rozesłane będą za zaliczeniem pocztowym. Zamówienia na naklejki można przesyłać na adres mjkrasicka@gmail.com Osobiście można będzie też zakupić je podczas ostatniej rundy WMMP w namiocie Suzuki Grands duo Team. Więcej informacji na stronie internetowej Sebastiana: http://www.sebastian-rot.webeditcms.pl/index.php?IdStr=1142083179
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA