Niedziela, 23 Czerwiec 2024 r. Wandy, Zenona
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Wiosenny zlot klubu V-Strom
~28-04-2011; 09:43

Wiosenny zlot klubu V-Strom

Już po raz drugi w tym roku odbędzie się zlot prawdziwych entuzjastów modelu Suzuki V-Strom - klubowiczów V – Strom Club Poland.

Wiosenne spotkanie planowane jest w dniach 6-8 maja w ośrodku wypoczynkowym Aqua-Brax tuż obok miejscowości Szymocice.

Początki klubu V-Strom-a sięgają roku 2006r, gdy założono forum dla miłośników jednośladów. Już wtedy małe grupki zapaleńców organizowało wspólne wyjazdy i spotkania. Prawdziwy jednak rozkwit nastąpił w 2007r, kiedy to powstało legendarne powiedzenie „dzieci wiatru i kurzu” przy okazji wyjazdu do Chorwacji. Kolejne lata przyniosły coraz to większą liczbę klubowiczów. Aktualnie aktywnych uczestników spotkań jest ponad 750 osób! Rok 2010 również był szczególny. Suzuki Motor Poland przyjęła patronat nad forum klubu V – Strom i chętnie od tego czasu uczestniczy w spotkaniach klubowiczów.Na miejsce wiosennego spotkania organizatorzy wybrali Beskid Śląski. To idealna lokalizacja dla tych, którzy nastawiają się na jazdę i zwiedzanie. W planie jest wiele wycieczek do: Wisły, Szczyrku, malowniczej przełęczy górskiej pełnej niezapomnianych winkli w miejscowość Kubalonia i Salmopol, Pałacyku Prezydenckiego w Wiśle oraz skoczni narciarskiej w Wiśle Malince.
Dodatkowo atrakcją będzie możliwość zwiedzania okolicznych zamków i pałaców w Toszku, Pławniowicach i Chudowie. Nie zabraknie również szansy na odwiedzenie kopalni węgla kamiennego Guido w Zabrzu, stacji kolejki wąskotorowej w Rudach czy Browarów Tyskich.Wszystkich fanów i entuzjastów V-Stroma zapraszamy na strony http://vstrom.com.pl

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA