Niedziela, 23 Czerwiec 2024 r. Wandy, Zenona
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Dakar 2011 oczami zawodników Orlen Team
~02-02-2011; 09:32

Dakar 2011 oczami zawodników Orlen Team

Bardzo dobry wynik ORLEN Team w 33. rajdzie Dakar. Zawodnicy po zregenerowaniu sił podsumowują udany rajd i już zapowiadają walkę o jeszcze lepsze lokaty w kolejnej edycji Dakaru.

Zawodnicy ORLEN Team znakomicie spisali się w ekstremalnych warunkach dakarowych. Na specjalnej konferencji w warszawskich Złotych Tarasach opowiadali o swoich dakarowych zmaganiach. Za nimi ponad dziesięć tysięcy kilometrów nadludzkiego wysiłku, walki z kurzem, błotem, palącym słońcem, czyhającymi na trasie pułapkami. Rajdowcy stawili czoło wszystkim przeciwnościom i osiągnęli wynik, z którego mogą być bardzo zadowoleni.

ORLEN Team znany jest z tego, że zawsze mierzy się z najtrudniejszymi wyzwaniami. Dakar to test dla ludzi i dla sprzętu. To także test dla nas jako firmy – nie ma lepszego systemu kontroli naszych produktów niż udział w najtrudniejszym rajdzie świata. Wyniki ORLEN Team potwierdzają wysoką jakość marek Koncernu PKN ORLEN. Gratulujemy Krzysztofowi Hołowczycowi i Jean-Markowi Fortinowi, Jackowi Czachorowi oraz Markowi Dąbrowskiemu ich osiągnięć na miarę ścisłej światowej czołówki rajdowej. Jednocześnie żałujemy, że obok nich na mecie zabrakło Kuby Przygońskiego i Rafała Sonika, ale taki jest sport, zwłaszcza ten na najwyższym poziomie, najbardziej wymagający i ekstremalny – podsumowuje Jacek Krawiec, Prezes PKN ORLEN.ORLEN Team stanowi jedno z najważniejszych narzędzi promocji produktów paliwowych Koncernu. Opinia członków zespołu jest bardzo istotna w procesie podnoszenia jakości naszych produktów. Marketingowe powodzenie projektu nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie dobre wyniki sportowe zespołu, który w ciągu jedenastu lat startów w rajdzie Dakar wypracował bardzo silną pozycję w motorsporcie – dodaje Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

Rajd Dakar to najbardziej prestiżowa i najtrudniejsza impreza motoryzacyjna na świecie. Zdaniem zawodników ORLEN Team, którzy startowali w Dakarze już wielokrotnie, tegoroczna edycja była wyjątkowo ciężka.

poprzednia 1 2 3 4 następna

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

4 komentarzy
xxruUEYEteYnuth  2012-05-13 05:40
~zTJcSHWPIXeFHs
I really like this poem as well. The “ monkeymind” stated in ...
RtDOmvquTWfl  2012-05-12 06:46
~RFbLIEIE
The “ monkey mind” is actually a concept of Buddhist philosophy. ...
FagByorF  2012-04-27 11:17
~vxmvsCUaWIZ
9D0MKe tulklhwvywrh
mtYTKbgtclUYP  2012-04-27 05:13
~HGEDeBCfPmGqTklGdit
Grazi for miakng it nice and EZ.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA