Pi�tek, 19 Sierpie� 2022 r. Emilii, Julinana
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
~13-03-2009; 16:04

Regulamin portalu Bikers.pl

oraz warunki udostępniania kont pocztowych
Ciąg dalszy...

6. Bikers.pl zastrzega sobie prawo do całkowitego zaprzestania udostępniania Serwisu bez podania przyczyn, po uprzednim poinformowaniu Użytkowników Serwisu o podjęciu takiej decyzji.

7. Bikers.pl zastrzega sobie prawo do przetwarzania danych osobowych Użytkowników w zakresie niezbędnym do ustalenia odpowiedzialności Użytkownika w przypadku uzyskania przez Bikers.pl wiadomości o korzystaniu przez Użytkownika z Usługi świadczonej drogą elektroniczną niezgodnie z Regulaminem lub z obowiązującymi przepisami (niedozwolone korzystanie), pod warunkiem utrwalenia dla celów dowodowych faktu uzyskania wiadomości oraz jej treści.VII. OBOWIĄZKI I UPRAWNIENIA UŻYTKOWNIKA
1. Użytkownik zobowiązany jest do informowania Bikers.pl o wszelkich zmianach mających wpływ na realizację Umowy, a w szczególności o zmianach danych teleadresowych koniecznych do doręczeń oraz zmianach kontaktowego adresu e-mail pod rygorem skutków doręczenia pism lub wiadomości e-mail wysyłanych na adresy nie zaktualizowane.

2. Użytkownik ma prawo do korzystania z Usługi Bezpłatnego Konta Pocztowego zgodnie z jego przeznaczeniem tj. środka komunikacji pomiędzy Użytkownikami sieci internet.

3. Konto może być wykorzystywane wyłącznie w sposób zgodny z obowiązującym prawem. Niedopuszczalne jest wykorzystywanie Konta do celów powszechnie uznanych za szkodliwe, niewłaściwe, nielegalne lub niemoralne.
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Kategoria:
Marka:
Model:
Rok:
REKLAMA